środa, 2 grudnia 2015

BMW E34 M5 Alpha-N

BMW E34 M5 napędzane są silnikami S38 o pojemności 3.6 lub 3.8-litra. Po latach użytkowania silniki te mają problem z odpowiednim regulowaniem dawki paliwa - najczęściej w skutek niesprawnego przepływomierza powietrza. Niestety nowe przepływomierze stają się coraz trudniejsze w zakupie, a ich koszt to ponad 7 tysięcy złotych w ASO. Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom oferujemy wystrojenie silnika S38 w trybie Alpha-N, pomijając w ten sposób konieczność korzystania z fabrycznego przepływomierza. W tym trybie głównymi czujnikami stają się kolejno: czujnik położenia przepustnicy, czujnik temperatury powietrza zasysanego oraz temperatury wody. Mapa paliwa budowana jest w programie Ecumaster DET3 i umożliwia pracę silnika bez drogiego w zakupie przepływomierza. Każda mapa dopasowywana jest indywidualnie do stanu danego silnika, co wiąże się z koniecznością dostarczenia samochodu do naszej siedziby w Poznaniu. 

Ceny: 

Cena wykonanej przez nas usługi różni się w zależności od silnika. Silnik M5 3.6 o oznaczeniu S38B36 wymaga dodatkowo montażu potencjometra otwarcia przepustnicy, co wiąże się z delikatnie wyższą ceną. Silnik 3.8 posiada taki potencjometr fabrycznie. 

Cena dla S38B36: 2.000zł
Cena dla S38B38: 1.800zł

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, prosimy o kontakt z nami za pomocą adresu e-mail widocznego po prawej stronie. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz