Renowacje pojazdów

Poniżej prezentujemy Wam renowacje pojazdów, które mieliśmy przyjemność przeprowadzić lub jesteśmy aktualnie w trakcie prac. Na bieżąco dodajemy kolejne zdjęcia z postępów, zapraszamy więc do regularnego odwiedzania tego działu. Każda renowacja jest przez nas szerzej opisana i zawiera bardzo dużą porcję zdjęć.
Wszystkie renowacje przeprowadzamy zgodnie z indywidualnymi ustaleniami z klientem. Odnawiając klasyczne samochody można kierować się zasadą zachowania pełnej oryginalności i kompletności pojazdu lub wprowadzać pewne modyfikacje podnoszące osiągi, bezpieczeństwo lub komfort jazdy. Jeżeli posiadacie Państwo samochód, który chcielibyście kompleksowo odrestaurować, zapraszamy do kontaktu i współpracy. 

  • Pełna renowacja BMW E9 3.0 CSI - 1973 rok
BMW E9 staje się coraz bardziej pożądane wśród kolekcjonerów klasycznej motoryzacji. Powstało na bazie BMW 2000CS z serii Neue Klasse, która umożliwiła marce wyjście z kłopotów i  ugruntowała swoją pozycję na rynku. Samochód produkowany był od 1968 do 1975 roku. Prezentowany egzemplarz to topowa wersja 3.0 CSI wyposażona w 3 - litrowy silnik M30 zasilany nowoczesnym (oczywiście jak na tamte czasy) wtryskiem paliwa firmy Bosch (D-Jetronic) o mocy 203KM. To jedna z 6506 sztuk wyprodukowanych na całym świecie. Samochód jest w trakcie kompleksowej renowacji od A do Z z naciskiem na zachowanie pełnej oryginalności pojazdu. Więcej szczegółów wkrótce.   • Renowacja karoserii Toyota Supra MKIV JZA80
W 2021 roku mieliśmy okazję odnowić karoserię Toyoty Supry MKIV, która posiada oryginalny body kit TRD 3000GT. W związku z kolizją drogową w Stanach Zjednoczonych Toyota wymagała zarówno prac blacharskich, jak i naprawy elementów TRD, wykonanych z laminatu. Kompleksowo odrestaurowaliśmy także podwozie pojazdu, dbając o każdy pojedynczy element układu zawieszenia. Zdjęcia z przeprowadzonych prac znajdziecie pod tym adresem.  • Pełna renowacja BMW E30 325e Turbo - 1986 rok 
BMW E30 to jeden z popularniejszych youngtimerów w naszym kraju. Niestety coraz trudniej jest  już znaleźć w pełni zdrową karoserię. Prezentowany już ponad 30-letni egzemplarz, który mamy okazję odnawiać, cierpiał na wiele problemów. Prócz kompleksowej naprawy blacharsko-lakierniczej renowacji zostaną poddane praktycznie wszystkie układy w samochodzie. Za rozpędzanie pojazdu odpowiedzialny będzie turbodoładowany silnik M20 o pojemności 2.7 litra, którego wspierać będzie turbosprężarka Borg Warner S200SX. Szerszy opis wraz z fotorelacją znajdziecie tutaj.